O mnie

Kapelusze to moja pasja

Marka Impression Anna Dudojć , którą stworzyłam zajmuje się produkcją eleganckich, wyjątkowych i luksusowych nakryć głowy. Uwielbiam tworzyć rzeczy piękne i niepowtarzalne. W dobie masowego luksusu , prawdziwym dobrem luksusowym są unikaty, produkty które są sprzedawane w bardzo krótkich limitowanych seriach.

Takie też są nakrycia głowy przygotowywane przez moją firmę. Oferowane przez mnie produkty są przygotowywane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Z każdym rokiem zmieniam się, ja jako kobieta, dojrzewam i wraz ze mną zmieniają się nakrycia głowy które projektuję.

Na początku działalności stawiałam na bardziej romantyczne rozwiązania ,dziś stawiam na elegancję, ekstrawagancję oraz wygodę. Staram się aby zaproponowane przeze mnie kapelusze były idealnym rozwiązaniem na co dzień jak i na wyjątkowe okazje.

Jestem szczęśliwa kiedy widzę kobiety w moich nakryciach głowy. Wiem też iż moje klientki otrzymują ode mnie więcej niż zwykłe rozwiązania. Mam nadzieję ,że wprowadzę Państwa moimi kapeluszami i nakryciami głowy w baśniową krainę czarów.

Anna Dudojć

News

  • Sklep internetowy

    Uprzejmie informujemy iż z dniem 1-go października 2017 roku , zaprzestaliśmy realizowania indywidualnie spersonalizowanych nakryć głowy. Aktualna oferta jest dostępna w naszym sklepie internetowym www.joyandsmile.shop .

    Czytaj więcej
  • Kapelusze męskie

    Miło nam poinformować, iż  wprowadziliśmy do naszej oferty kapelusze męsksie. Są one dostępne wyłącznie na specjalne zamówienie.

    Czytaj więcej