ALeksandra's Design

Aleksandra's Design będąca główną marką A.DUDOJĆ obecna na rynku od 2012r. w naszej działalności. Głównym zakresem oferowanych usług są wyłącznie profesjonalne usługi doradztwa psychologii biznesu uzupełniające obsługę usług biznesowych | brandingowych | marketingowych. 

Usługi Strategiczne

 • Koordynacja procesu fuzji
 • Przekształcenie marki
 • Doradztwo psychologiczne
 • Usługi Doradztwa

 • Mediacje biznesowe
 • Doradztwo strategiczne
 • Doradztwo w negocjacjach
 • Usługi Projektowe

 • Marketing
 • Branding
 • Kreowanie i tworzenie marek
 • Usługi Strategiczne

  Koordynacja procesu fuzji

  Fuzja bądź przejęcie działalności, marki części zorganizowanej przedsiębiorstwa wymaga doskonałej oceny, przygotowania prawnego, analizy, audytu i koordynacji.  Każda fuzja bądź przejęcie jest inne, dlatego przy każdym zleceniu dobieramy najbardziej wyspecjalizowany zespół. Wspierając naszych klientów i dokładnie ich przygotowując na negocjacje, mediacje i finalizację tego przedsięwzięcia. 

  Przekształcanie marki

  Tak jak w przypadku fuzji przekształcenie marki, może być kluczowe i wymaga bardzo dokładnej strategii i analizy. W tym procesie nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia. Istotnym jest czy marka jest kluczową w segmencie, główną, a może boczną. Liczy się nie tylko koncepcja, zamysł ale również zabezpieczenie zaplecza prawnego i finansowego. W naszej gestii jest przygotować przekształcenie pod klucz, aby klient miał dopięte wszystkie aspekty swojej marki.  

  Doradztwo Psychologiczne

  Strategie, plany, doradztwo i prowadzenie jest istotnym elementem. Tak samo psychologiczne zaplecze przygotowania przedsiębiorstwa, kadry, a w szczególności liderów | prezesów i kadry zarządzającej. Pracujemy wedle amerykańskiego systemu psychologicznego doradztwa biznesowego, często stosowanego również we Wschodnich koncepcjach biznesowych.
  W obecnych czasach i pędzie nawet najsilniejsi liderzy potrzebują zewnętrznego doradztwa, sesji psychologicznej układającej ich wewnętrzne konflikty tyczące dziedziny zawodowej i osobistej.  Nasi klienci traktują tą usługę jak rozmowę z zaufanym przyjacielem, dzięki któremu odnajdują odpowiedzi i zapał do działania. 
  Dzięki nam chaos, pęd i zawirowania przestają być problemem, ponieważ jest obok profesjonalista, który wie jak wysłuchać i jak poprowadzić. 

  Usługi Doradztwa

  Mediacje biznesowe

  W Polsce jest przyjętym, że mediacje są potrzebne wyłącznie w momencie konfliktów i sporów. My oferujemy mediacje zanim do tego dojdzie opierając się o schemat form zarządzania firm zagranicznych. Gdzie mediacje stosowane są od początku tworzenia marek, przekształcenia albo nawet budowania koncepcji, czy też współpracy.  Dzięki stosowaniu profilaktyki zabezpieczamy interes naszych klientów zanim dojdzie do waśni, zapobiegając ich tym samym. 

  Doradztwo strategiczne

  Od 2019 roku przekazujemy ten zakres do współpracujących z nami profesjonalistów. Dzięki nim nasi klienci otrzymują pełną analizę możliwych strategii rozwojowych, analizy i są profesjonalnie poprowadzeni. 

  Doradztwo w negocjacjach

  W oparciu o system amerykański, przygotowujemy naszych klientów do negocjacji w oparciu o niezbędny zakres zaplecza, jaki wykonują dla nas profesjonaliści w poszczególnych dziedzinach. Naszym zadaniem jest przygotowanie merytoryczne, psychologiczne i strategiczne do takich spotkań i rozmów. To klienci decydują, czy potrzebują przy spotkaniach naszej obecności, czy decydują się wyłącznie na dokładne przygotowanie. 

  Usługi Projektowe

  Mareting

  Od 2008 roku czynnie współpracowaliśmy i tworzyliśmy marketing dla działalności rodzinnych. W zakresie naszych czynności były reklamy, promocje, projekty radiowe i w mediach, strony www, materiały promocyjne, logotypy itp. dla dealerów samochodowych, działalności nieruchomości specjalistycznych oraz działalności budowlanych. 
  Od 2012 roku otworzyliśmy się również na inne branże lecz ściśle określone w dziedzinie nieruchomości specjalistycznych, hoteli, branż kosmetycznych itp. 
  Od 2019 wykonujemy obsługę marketingową wyłącznie dla marek działalności rodzinnych.

  Branding

  Branding nie jest niczym innym jak kreowaniem wizerunku ,bądź marki. W ostatnich latach mieliśmy przyjemność koordynować i współtworzyć 12 marek patentowych. 
  Dodatkowo w segmencie naszych marek działalności rodzinnych współtworzyliśmy i przeprowadzaliśmy koordynację patentową dla marki Rezydencja Myśliwska.

  Kreowanie i 
  Tworzenie marek

  Poza projektami współtworzenia marek dla innych działalności, stworzyliśmy również własne hobbistyczne autorskie marki. Dwie z nich bardzo znane na rynkach międzynarodowych w dziedzinach branży beauty. Należą do nich Rosali Company i Rosali Beauty w Berlinie. Wielokrotnie wyróżniane jako Lider Beauty. Sprzedane w 2019 jako top marki w Berlinie. 
  Dodatkowo do naszych hobbistycznych marek | produktów należą autorskie perfumy pod nazwą AX POLAND. Możliwe do nabycia na naszym sklepie, bądź u naszych partnerów handlowych.