Marka kosmetyczna A.DUDOJĆ

kiedy hobby staje się twoją drugą pracą...

Zamiłowanie do dziedziny kosmetyki z początku było wyłącznie hobby właścicielki firmy A.DUDOJĆ. W 2012 stało się zalążkiem do jednego z większych projektów jakie realizowane były w ostatnich latach.


Obecnie działania w segmencie kosmetyki skupione są wyłącznie na marce Mary Kay. Wykorzystując nabyte doświadczenia ostatnich lat w profesji kosmetycznej oraz tworzenia marek kosmetycznych, działania pod marką Aleksandra's Beauty skupiają się na profesjonalnym doradztwie, konsultacjach oraz diagnozach kosmetycznych, aby klienci otrzymali najwyższej jakości usługę. I najwyższej jakości profesjonalne wsparcie przy doborze pielęgnacji.

Konsultacje kosmetyczne

Pragniesz doskonałej pielęgnacji? Kosmetyków, dzięki którym każdy dzień będziesz zaczynać z uśmiechem? Potrzebujesz komfortu, a może ulgi dla skóry?

Nie ważne jaki masz cel, dzięki nam go osiągniesz. W niecałą godzinę profesjonalnie dobierzemy kurację, produkty idealne dla ciebie. 

Konsultacje oraz sprzedaż wykonujemy wyłącznie na terenie Polski. Istnieje również możliwość wykonania u nas konsultacji w języku niemieckim oraz angielskim dla klientów nie posługujących się językiem polskim, a przebywających na terenie Polski. 

Z miłości do piękna

W ciągu ostatnich lat właścicielka firmy A.DUDOJĆ współpracowała, oraz pracowała na renomowanych markach kosmetycznych z niemiec oraz USA. 
Pomimo zakończenia realizacji projektów salonów kosmetycznych, marka Aleksandra's Beauty pozostała dalej aktywna w branży kosmetycznej pracując obecnie z międzynarodową marką Mary Kay w Polsce. 

Doradztwo oraz sprzedaż kosmetyków

Myślisz o zmianie? Pragniesz odnieść sukces, a może pragniesz jak ja, aby twoje hobby stało się twoją pracą? 
Poznaj świat firmy w której wszystko jest możliwe i zostań już dziś niezależnym konsultantem! 
Chętnie poprowadzę cię i przedstawie świat marki, której zaufałam i polecam. Oferta kierowana jest wyłącznie do osób przebywających i mieszkających w Polsce.

Mary Kay® działa międzynarodowo, obecnie w 40 krajach, posiadając ponad milion konsultantów kosmetycznych na całym świecie. Jeżeli nie jesteś z Polski, a interesuje cię świat Mary Kay i fenomenalne produkty naszej firmy, sprawdź czy w twoim kraju jest i znajdź swojego konsultanta.

Aleksandra's Beauty

Pod marką Aleksandra's Beauty od 2012 roku stworzonych zostało 12 gabinetów kosmetycznych na terenie Polski oraz Niemiec. Wśród tych projektów  znajdowały się trzy marki patentowe premium, które realizowała firma zagranicą. 

Profesjonalna kosmetyka

Wszystkie gabinety kosmetyczne należące do A.DUDOJĆ znane były z profesjonalnie wykwalifikowanego personelu. Najwyższej jakości oferowanych usług, oraz ścisłej współpracy z profesjonalnymi placówkami medycznymi. Między innymi długoletnim partnerem jednego z gabinetów było Kanadyjskie Centrum Medyczno - Stomatologiczne CanadaMed. 
Wszystkie gabinety tworzone pod marką Aleksandra's Beauty wyspecjalizowane były w:
  • Kosmetyce oraz Kosmetologii 
  • Medycynie estetycznej oraz Kosmetologii medycznej
  • Stylizacji paznokci 

Szkolenia kosmetyczne

W ostatnich latach firma A.DUDOJĆ ze swoimi markami kosmetycznymi, a w szczególności ze swoimi trenerami była wśród liderów międzynarodowych marek szkoleniowych w swoim segmencie.