Rosali Company® to nie tylko marka

To ekskluzywny międzynarodowy produkt tworzony od 2012 roku. Budowany z pasją i dbałością o każdy szczegół. Znany z działalności Agencji Brandingowej w dziedzinie kosmetologii i kreowania własnych marek beauty. Od 2013 marka ściśle współprodukowała z liderami branży kosmetyki profesjonalnej na rynkach międzynarodowych. Lider działalności kosmetycznej i szkoleniowej na terenie Niemiec. Pracujący jak również współpracujący na rynkach międzynarodowych z takimi markami jak Klapp Cosmetics , BABOR Cosmetics , S'OUVRE , Ella Bache , Natura Siberica . Od 2019 roku znana z własnej linii perfum. W swojej palecie zapachów posiada sześć niepowtarzalnych nut klasy perfum jakości A. Kolekcja składa się z trzech niepowtarzalnych zapachów damskich o nazwach Lady AX, Angel Kiss i Destiny Famme. Oraz trzech wyjątkowych zapachów męskich, wśród których dwa zostały wyróżnione za kompozycję. Wśród nut zapachowych dla panów posiadamy Lord AX, Gentleman oraz Destiny Man. 

Nasza kolekcja perfum

Kolekcja, którą się zapamiętuje od pierwszego momentu.

Rosali Company® perfumy

Marka Rosali Company® od 2013 roku ściśle współpracowała i poznawała rynek produkcyjny i sprzedażowy perfum. Mając przyjemność zdobywać doświadczenie i wiedzę od firm będących na rynku od lat 90'. 
Tworząc własną linię perfum firma ©A.Dudojć stworzyła kolekcję pod marką patentową. Fenomenem perfum jest ich bardzo oleista konsystencja. Do produkcji perfum wykorzystywany jest związek destylatu alkoholowego będący wyjątkowy przez niską zawartość wody resztkowej dzięki czemu idealnie wchodzi w najdrobniejsze reakcje związkowe z olejami nie wytrącając ich właściwości i nie deformując ich nut zapachowych. Co w przypadku czystego alkoholu bądź taniego alkoholu nie byłoby możliwym ze względu na dużą zawartość wody przekraczającą często 2/5 składu cieczy. Dzięki zastosowanej formie perfumy naszej marki  Rosali Company® są trwałe i mają niepowtarzalny aromat.