o Aleksandra's Design

Aleksandra's Design to jedna z pierwszych marek osobistych A.DUDOJĆ. Pod jej szyldem wykonywane są wszelkie czynności marketingowe firmy od 2012 roku. Działalnia w segmencie marketingu skupione są na:
  • doradztwie
  • realizacji projektów krótkoterminowych , oraz długoterminowych
  • realizacji projektów graficznych
  • realizacji projektów wirtualnych
  • doradztwie strategicznym kampanii / działań reklamowych

,,Naszą wizytówką jest Wiedza, doświadczenie oraz profesjonalizm''

Firmę śmiało można określić przedsiębiorstwem o tradycyjnym fundamencie, będącym pionierem , stosującym innowacyjne formy działań i doradztwa. Łącząca bardzo tradycyjne, konserwatywne nurty z panującymi trendami (typu obecnie znanych wśród młodej grupy odbiorców mediów społecznościowych).  Głównym założeniem oraz strategią działalności jest tworzenie marek ekskluzywnych, trwałych, długowiecznych, znanych poza wirtualnym świecie, kierowanych do bardzo sprecyzowanej grupy docelowej. 

Od 2012 A.DUDOJĆ stało się doskonałym partnerem biznesowych dla przedsiębiorstw, oraz klientów biznesowych skupiającej się, jak również posiadajacych ekskluzywne mareki  Premium i Platinium.

Doradztwo

,,Dbamy o każdy najdrobniejszy detal''

W palecie swoich realizacji, działalność wykonuje projekty krótko oraz długoterminowe. Każda współpraca kreowana jest indywidualnie, dlatego przed określeniem czy projekt będzie krótko czy długoterminowy, wykonywane są następujące usługi:
  • Spotkanie konsultadyjno - doradcze
  • Spotkanie strategiczne, omawiające  możliwości oraz nakłady finansowe. 
Po zakończeniu pierwszego etapu niezbędnego do rozpoczęcia współpracy, ustalane są warunki.
*Ceny usług realizacji dostosowane są indywidualnie do projektu.

Projekty krótko i długoterminowe

,,Jesteśmy solidnym międzynarodowym partnerem biznesowym''

Wśród pierwszych usług oferowanych przez firmę, były realizacje stron internetowych, wizytówek internetowych. Obecnie usługi tego segmentu ściśle podpięte są do realizaji brandingowych przedsiębiorstwa. 

Projekty wirtualne

,,Wykonujemy realizacje w kraju, oraz międzynarodowo''

Dział grafik jest jednym z najbardziej rozbudowanych w A.DUDOJĆ. Od projektów prostych typu projekty do wizytówek, ulotek itp. , po realizacje zawansowane do reklam lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych, logotypów, grafiki do stron, mediów społecznościowych. 


Firma przez lata weszła we współpracę z wieloma profesjonalnymi podwykonawcami, drukarniami, agencjami reklamowymi wykonującymi reklamy wielkoformatowe. Dzięki czemu A.DUDOJĆ jest w stanie zaoferować swoim klientom bardzo szeroki wachlarz usług do realizacji projektów. 

Projekty graficzne

,,Nasze strategie to nie czytanie z fusów, a klarowny plan aby osiągnąć cel''

Dbając o jak najwyższą jakość oferowanych usług. Nasze konsultacje strategiczne są usługą niezwykle precyzyjną. Omawiamy w nich bardzo szczegółowo jaki jest cel związany z produktem, bądź zleceniem.

Skupiając uwagę na tym jaki jest stan faktyczny na dzień realizacji analizy i co jest naszym priorytetem, aby osiągnąć założone cele. Kluczowym tych konsultacji będzie jedno, co będzie dalej i kiedy.  

Konsultacje strategiczne