O nas

© Wydawnictwo A. Dudojć powstało w 2020 roku w oparciu o długoletnie doświadczenie przy publikacjach specjalistycznych i branżowych w dziedzinie szkoleniowej na rynkach międzynarodowych. W dobie XXI wieku mamy niesamowity pęd, rozwój, ogromny wybór dostępności ale brakuje produktów niszowych. A nasze wydawnictwo na obecnym rynku będzie reprezentować unikat, gdyż rocznie nie będziemy planować dużej ilości premier. Głównym założeniem Wydawnictwa będzie publikowanie dzieł ponadczasowych w określonych segmentach. Dbając o to aby swoją jakością, treścią i historią nasze książki pozostawały na długo w pamięci i dawały niedosyt w oczekiwaniu na kolejne wydania.

Proces publikacji

Stworzenie dobrego tekstu, historii, motywu jest procesem bardzo rozbudowanym i czasochłonnym. Zanim książka tak naprawdę zostanie zatwierdzona do druku musi być wykonany szereg czynności aby wszystko było dopracowane. To właśnie dzięki temu określana jest jakość utworu.

Nasze premiery na 2022

Krok po kroku zbliżamy się do publikacji pierwszych książek

Premiera
I kwartał 2022

Gatunek : dramat romantyczny , obyczajowy

Takiego dramatu romantycznego jeszcze nie było! Historia międzynarodowa, której początek okazał się dominem w poszukiwaniu prawdy i walki o miłość.

Premiera
III kwartał 2022

Gatunek : dramat romantyczny , obyczajowy

Czasem prawda okazuje się goryczą i popycha do radykalnych decyzji. Lecz przeznaczenia i prawdziwych uczuć nie oszukasz.